Prodlužování řas metodou ,,řasa na řasu´´

Nebaví Vás denně trávit spoustu času u zrcadla? Chcete se probouzet krásná a upravená? Pak je pro Vás prodlužování řas to pravé. Permanentní řasy dnes využívají jak celebrity, tak i ženy, které jsou rády stále upravené bez nutnosti trávit hodiny líčením. Prodloužené řasy sluší každé ženě všech věkových kategorií, pokud je práce provedena s estetickým cítěním. V našem salonu nabízíme kvalitní práci, profesionální přístup a řasovou stylistku s 8 letou praxí.


Permanentní prodlužování řas Praha 10 – metodou řas na řasu. V našem salonu nepoužíváme řasy umělé, ale používáme řasy norkové nebo kašmírové. Řasy tak dosahují přirozeného efektu.

Prodlužování řas

 • 60 - 90 minut
 • 1700 Kč
 • Jedná se o bezbolestnou technologii, během které je lepena jedna řasa umělá na jednu řasu přírodní. Polepuje se téměř každá řasa, díky tomu dosáhnete efektu hustších a delších řas.
 • Prodloužené řasy jsou odolné vůči vodě, slzám, ale i chloru, takže se nemusíte vzdávat plavání ani sauny.
 • Při prodlužování řas používáme jak řasy norkové, tak řasy kašmírové, které jsou svou kvalitou a lehkostí naprosto bezpečné a není nutné se obávat poškození přírodních řas. Jedná se o materiál velmi komfortní na nošení.
Doplňování řas Praha metodou řasa na řasu. Při této metodě dochází nejprve ke kontrole původních prodloužených řas. Poté řasy pročistíme, doplníme (zhustíme řasy) do původního stavu.

Doplňování řas

 • 40 - 50 minut
 • 600 Kč
 • Po aplikaci prvního setu řas je nutné vždy cca po 3-4 týdnech docházet na doplnění řas.
 • Celý proces probíhá zcela totožně, jen se navíc odstraní řasy odrostlé,tak aby se nepoškodily řasy přírodní a doplní se celé oko do původního efektu. Při doplnění lze pozměnit délku i typ řas. Doba doplnění řas je kratší a trvá cca 40 minut. Je velice důležité, aby se doba doplnění nepřetahovala. Na řasách vždy musí alespoň 40% řas zůstávat. Jinak je nutné absolvovat opět novou proceduru. Před doplněním je nutné dorazit opět s odlíčeným očním okolím.
Nespokojenost z jiného salonu s prodloužením řas je možné u nás napravit. Buďto odstraněním starých umělých řas a aplikací nových řas nebo doplněním řas do stávající práce.

Oprava práce z jiného salonu

 • 60 - 90 minut
 • 1800 Kč
 • Pokud nejste spokojena s výsledkem práce z jiného salonu, lze u nás řasy opravit. Nicméně je nutné počítat s kompletním odstraněním a novou aplikací řas.
 • 40-60 minut
 • 1000 Kč
 • V případě, že máte zájem doplnit řasy stávající z jiného salonu, je to možné, v případě, že jsou řasy správně a profesionálně aplikované. Každé studio pracuje jinak a s různým materiálem. Doplnit řasy po jiné stylistce je možné pouze po posouzení naší stylistky, že je práce dobře provedena.

Zásady před aplikací:
 1. Přijít bez nanesené řasenky a dobře odlíčeným očním okolím.
 2. Vyhnout se očním krémům a všem produktům s mastnou složkou.
 3. Nepoužívat den před aplikací voděodolnou řasenku nebo oční linky.

 Zásady, před aplikací prodloužených řas. Přijít bez řasenky a nenalíčená. Nepoužívat mastnou kosmetiku. Nedodržování způsobuje špatné držení řas a rychlejší odpadávání zhuštěných norkových řas.

Postup při procesu:

- Před celý procesem nejprve s každou klientkou probereme její představu, jakého efektu prodloužených řas by ráda dosáhla. Zvolíme nejvhodnější délku, tloušťku a zakřivení řas. Pracujeme pouze s kvalitním a ověřeným materiálem. Řasy jak luxusní norkové a kašmírové, abychom vyhověli každé klientce. Pracujeme se značkou Smart Lashes a Glamour Lashes. Lepidlo na řasy je certifikované a zcela bezpečné. Díky tomu jsme schopni nabídnout nejvyšší možnou kvalitu.

- Po konzultaci přichází na řadu nalepení podložek na spodní řasy, aby byly chráněné. Podložky jsou kolagenové, příjemně chladí a vyživují oční okolí během aplikace. Poté budete 1,5 hodiny relaxovat, oči jsou během aplikace řas zavřené, nemusíte se obávat nepříjemných pocitů nebo bolesti. Profesionální aplikace umělých řas je vždy bezbolestná.

- Pokyny k následné péči o řasy a kartáček jako dárek na pročesávání jsou samozřejmostí.


Zásady po aplikaci řas:

- Po aplikaci je velice důležité vyhnout se zcela kontaktu s vodou (jen oči, hlavně řasy) a to po dobu 24 hodin. Vyhnout se vlhkému prostředí. Sauna ani bazén se nedoporučuje.

- Během spaní je nejvhodnější spát na zádech a nebořit hlavu do polštáře, spoje by se mohly mechanickým tlakem poškodit. Nemnout si oči a netahat za řasy.

- V oblasti řas a očí se vyhýbat produktům s mastnou složkou.

- Nepoužívat na řasy běžnou řasenku, jelikož téměř všechny obsahují olej, spoje na řasách by mohly povolit. Je možné pořídit speciální bezolejovou řasenku na prodloužené řasy, kterou můžete bez obav používat. Nicméně řasenku nebudete potřebovat, efekt prodloužených řas je dosti výrazný.

- Pravidelně řasy pročesávat kartáčkem, který po první aplikaci obdržíte od nás. Řasy se tím udržují neustále čisté, aniž by se v nich zachytávaly řasy již vypadané.

- Řasy udržovat v čistotě, aby se v nich neudržovaly nečistoty, prach, maz. Doporučujeme pořídit speciální čistící pěnu. Řasový spoj tak bude čistý a trvanlivost řas delší. Předejdete tím i vzniku alergiím a jiným potížím.


CENÍK PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

NOVÝ SET PRODLOUŽENÝCH ŘAS

Prodlužování metodou řasa na řasu

1500 Kč

DOPLNĚNÍ PRODLOUŽENÝCH ŘAS

Doplnění do nového vzhledu do 3 týdnů

800 Kč

DOPLNĚNÍ PRODLOUŽENÝCH ŘAS

Doplnění do nového vzhledu 4 týdny a více

1200 Kč

PŘEDĚLÁNÍ ŘAS OD JINÉ STYLISTKY

Odstranění cizí práce a aplikace nového setu.

1600 Kč

DOPLNĚNÍ DO ŘAS OD JINÉ STYLISTKY

Dle posouzení stavu

1000 Kč

ODSTRANĚNÍ ŘAS OD JINÉ STYLISTKY

Pouze odstranění řas

600 Kč

LEPENÍ KAMÍNKŮ / BAREVNÉ ŘASY

Swarovski crystals

Zdarma

BARVENÍ OBOČÍ

Možnost využít služby pouze při prodlužování řas.

250 Kč

DOTAZY K PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS:

- Používáme pouze řasy norkové nebo kašmírové.

- Pracujeme pouze s kvalitním a ověřeným materiálem značek: Smart Lashes a Glamour Lashes.

- Máme široké spektrum délek, zakřivení i tlouštěk řas.

- Lepidla máme té nejlepší možné kvality, nicméně každé lepidlo obsahuje akrylátovou složku, na kterou si mohou klientky se sníženou imunitou vypěstovat alergii.

- V tomto případě se doporučuje řasy odstranit a použít bežne dostupné léky na alergii.

- Máme i lepidlo Sensitive na citlivé oči, ale lepidlo nemá takovou drženlivost, jako běžné, proto je nutné chodit na doplnění řas po 14 dnech.

- Jako nositelka prodloužených řas můžete bez obav používat vše, na co jste byla doposud zvyklá.

- Výjímka je pouze řasenka - musí být speciální bez obsahu oleje.

- V okolí očí je dobré používat pro odlíčení speciální pěnu nebo bezolejový odličovač.

- I pro hodně světlé typy lze vhodně zvolit barvu. Máme řasy i hnědé, které působí přirozeněji, jen není efekt tak dokonalý, proto i u světlých typů doporučujeme raději černé řasy, ale tenké a jemnější.

- Řasy samovolně odpadají po cca 6 týdnech, pokud ale čekat nechcete, odstraníme Vám je u nás v salonu speciálním roztokem na řasy.

Kde nás najdete

Bioderma logic Viva digital nasi partneri, od kterých používáme vybavení do salonu pro Přístrojovou Mezoterapii a Permanentní make-up.
Biotek permanent make-up naši partneři, od kterých používáme pigmenty a další vybavení do salonu pro služu Permanentní makeup Praha 10.
certifikat ISO 9001
Označení CE dokládá, že materiál, který je u nás v salonu používán, byl posouzen před uvedením na trh Evropského hospodářského prostoru.
Certificate quality dermo pigments - od pigmentů Biotek pro Permanentní make-up Praha 10 / salon Beauty by Petra
CE k používaným produktům k prodlužování řas a permanentní make-up Praha
Kosmetický salon Beauty by Petra - Prodlužování řas, Permanentní make-up, Mezoterapie, Masáže Praha 10 © 2016 Všechna práva vyhrazena