Permanentní makeup – mikropigmentace (PMU)

V poslední době se PMU stává velice populární záležitostí a to zejména pro jeho praktičnost a pohodlnost (vypadat celý den upravená). Mikropigmetnace je velmi jemná a decentní, klade velký důraz na přirozený vzhled. PMU ocení zejména ženy, které se nerady líčí nebo to jednoduše neovládají, popř. trpí alergiemi na kosmetické přípravky. Dále i sportovkyně, které líčení zatěžuje, ale rády jsou upravené. Nosíte-li kontaktní čočky nebo brýle a máte citlivé, slzící oči. Není nijak omezeno věkem, pravě starší ženy tuto metodu velmi ocení. Pomocí PMU lze velmi dobře zvýraznit rysy obličeje, vyrovnat asymetrie, skrýt menší nedostatky, ale není náhradou za klasické či večerní líčení. PMU by mělo působit přirozeně bez ostrých linek a pouze podtrhnout Vaši přirozenou krásu.

Permanentní make up (mikropigmentace) obočí – je proces na cca 2 hodiny práce. Tetováním obočí dojde ke zvýraznění, úpravě případné asymetrie, ale hlavně budete stále upravená.

Permanentní make-up obočí

Délka: 2 hodiny | Cena: 3800 Kč
Pro více informací klikněte
Permanentní makeup rtů (tetování) - je proces na cca 2 hodiny práce. Mikropigmentací dojde ke zvýraznění, úpravě případné asymetrie, ale hlavně budete stále upravená.

Permanentní make-up rtů

Délka: 2 hodiny | Cena: 3800-4800 Kč
Pro více informací klikněte
Oprava (předělání) permanentního make-upu Praha. Pokud nejste spokojena s Vaši mikropigmentaci a je ještě možné předělání, rádi Vám pomůžeme.

Permanentní make-up oprava

Délka: 2 - 3 hodiny | Cena: Dle dohody
Klikněte pro více informací

Co to je permanentní make-up?

U PMU se vpravuje (mikroimplantuje) pigment (přírodní barvivo pro mikropigmentaci) pomocí speciálního přístroje s jednorázovou kartridží do svrchní vrstvy pokožky. Rozdíl mezi klasickým tetováním a permanentnmím spočívá v hloubce implantace pigmentu a také v použitém typu pigmentu.

Jak dlouho vydrží permanentní make-up?

Výsledek Mikropigmentace je pouze dočasný, nejedná se o trvalé tetování. Díky tomu je o proti klasickému tetování možnost častější změny barvy. Trvanlivost běžného tetování je doživotní, kdežto u PMU v rozmezí 2-3let. Tato doba záleží hlavně na typu pleti, stáří, slunění. Každý jedinec je individuální. Po vyblednutí pigmentu je možné aplikaci opakovat a prvést korekci (obnovu) PMU.

Permanentní make up Praha – nabízíme mikropigmentaci na profesionální úrovni, bezbolestnou aplikaci a díky používání nejlepších přístrojů a pigmentů značky BIOTEK také nejlepší výsledek se stálosti barev.

S čím pracujeme?

V našem studiu pracujeme s přístrojem značky BIOEVOLUTION, zaujimající významné místo na světovém trhu již 9 let. Náš špičkový Německý přistroj splňuje všechny standardy kvality Evropské Unie. A řídí se heslem ,,bezpečný permanentní make-up".

Používáme Italské pigmenty značky BIOTEK, které se řadí mezi nejlepší na trhu. Jsou nezávadné, certifikované, maximálně stálé (stabilní) a bezpečné. Existuje široká škála barev (odstínů) pigmentů pro jakoukoliv typologii klientky.

 

Permanentní makeup ovlivní Váš vzhled na několik let, proto je velmi důležité pečlivě vybírat pouze kvalifikované salony, opravy nevzhledného PMU bývají časově i finančně náročné. Tuto kosmetickou, zkrášlovací metodu smí provádět pouze proškolená a certifikovaná stylistka, popř. zdravotní sestra. Velmi důležité je estetické cítění stylistky, schopnost vnímat barvy a dodržování nejvyšších hygienických standardů. Dbejte tedy velmi pečlivě na výběru salonu a pmu stylistky.


CENÍK PERMANENTNÍ MAKE-UP

OBOČÍ KOMPAKT

Celoplošně tetované obočí.

3800 Kč

OBOČÍ PUDROVÉ

Stínovaný pudrový efekt (ombré).

3800 Kč

RTY KONTURA

Zvýraznění kontury rtů bez výplně.

3800 Kč

RTY KONTURA + VÝPLŇ

Kontura a kompletní vystínování celých rtů.

4800 Kč

KOREKCE NAVÍC

Na přání klientky, do 3 měsíců od zákroku

1000 Kč

OPRAVA PMU

Dle posouzení stavu opravy

Dle dohody

DOTAZY PRO PERMANENTNÍ MAKE-UP:

- Doporučujeme naplánovat termín procedury mimo první dny menstruačního cyklu – z důvodu vyšší citlivosti a větší krvácivosti v oblasti procedury.

- V den zákroku vynechat návštěvu solária a nepoužívat samoopalovací přípravky.

- 24 hodin před zákrokem nepít alkoholické nápoje, vyvarovat se nadměrného pití kávy.

- V den zákroku buďte vyspaná, odpočatá a najedená.

- Celý úkon včetně působení anestetika je cca 2 hodiny.

- Seznámení s postupem a technikou provedení.

- Konzultace kontraindikací a podepsání informovaného souhlasu.

- Předkreslení tvaru.

- Výběr odstínu pigmentu.

- Nanesení anestetika – znecitlivění.

- Mikropigmentace.

- Kontrola práce a závěrečná péče po PMU.

- Pokyny k domácí péči.

- Dodržovat stanovené pokyny.

- Mazat místo aplikace after care krémem.

- Jakkoliv nezasahovat do hojícího procesu.

- Neprovádět žádný peeling v místě tetování včetně chemického.

- Omezit fyzickou a sportovní aktivitu po aplikaci PMU.

- Nenavštěvovat sauny, bazeny a solária.

- Vyčkat s hodnocením výsledného efektu po dobu 6 týdnů.

- Diabetes mellitus (cukrovka).
- Onemocnění s projevy na kůži.
- Lupénka nesmí být v místě zákroku.
- Angína, chřipka, kašel a nachlazení.
- Neprovádíme aplikaci v prvních 3 dnech menstruačního období.
- Je dobré přijít na zákrok v dobré kondici.

- Epilepsie.
- Celková infekce.
- Autoimunitní onemocnění.
- Probíhající radioterapie (ozařování).
- Akutní nádorové onemocnění.
- Hemofilie (krvácivost).
- Užívání léků: na ředění krve, opary, intidepresiva, potlačování bolesti.
- Během těhotenství se pmu nedoporučuje.
- Věk klientky nad 18let (mladší klientky po souhlasu zákonného zástupce).

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: V případě, že klientka trpí na opary (Herpes), ať už pravidelně nebo i jednou doposud, je nutné alespoň tři dny před provedením zákroku užívat lék Herpesin (u lékaře na předpis). Užívá se i minimálně tři dny po provedení pmu 3 tablety denně. Toto upozornění platí zejména u pmu rtů. Bez tohoto opatření by se po zákroku mohly objevit opary a poškodit výsledný efekt pmu.

- Přístroj značky Bioevolution (MT Derm Německo).

- Jednorázové sterilní kartridže.

- Pigmenty značky Biotek Italy.

Bioderma logic Viva digital nasi partneri, od kterých používáme vybavení do salonu pro Přístrojovou Mezoterapii a Permanentní make-up.
Biotek permanent make-up naši partneři, od kterých používáme pigmenty a další vybavení do salonu pro služu Permanentní makeup Praha 10.
certifikat ISO 9001
Označení CE dokládá, že materiál, který je u nás v salonu používán, byl posouzen před uvedením na trh Evropského hospodářského prostoru.
Certificate quality dermo pigments - od pigmentů Biotek pro Permanentní make-up Praha 10 / salon Beauty by Petra
CE k používaným produktům k prodlužování řas a permanentní make-up Praha
Kosmetický salon Beauty by Petra - Prodlužování řas, Permanentní make-up, Mezoterapie, Masáže Praha 10 © 2016 Všechna práva vyhrazena