Zdravotní masáž

Oproti ostatním masážím (regenerační, relaxační) jde o velice hloubkovou masáž, kde se pracuje jak s povrchovou vrstvou svalstva, tak se svaly uloženými velmi hluboko (až třetí vrstva svalová).  Při této masáži jsou použity speciální techniky zaměřené na šíji, ramena, bederní a křížovou oblast zad. Střídání silnějších a slabších tlaků, následné hloubkové uvolnění měkkých tkání, případně i kombinace tlakových a tahových cviků vede k obnovení přirozené délky svalových vláken. Masáž je prováděna fyzioterapeutem s 20-ti letou praxí v oboru, specializující se na problémové partie jako jsou bolavá záda, krk, bolest páteře, kloubních bolestí a všechny typy psychického rozpoložení (bolesti hlavy, deprese, únava..). Jedná se o rehabilitační metodu vedoucí k odstranění široké škály zdravotních problému.

Fyzio Text 3

Pro koho je masáž vhodná? 

- Pokud máte bolesti v partiích: křížové oblasti, zad, šíje

- Dlouhodobá zatuhlost svalstva

- Vystřelující bolesti v dané oblasti

- Bolesti hlavy, migrény projevy deprese z únavy. 

- špatné držení těla

Na jaké partie se zaměřujeme? 

  • masáž zad se zaměřením na křížovou oblast
  • bolesti zad spojené se špatným držením těla
  • masáž šíje
  • odblokavání bolestí krční páteře a lopatek
  • odstraňování příznaků migrén

Kdo tuto masáž provádí? 

Absolvent FTVS UK, 25 let praxe v oblasti regenerace organizmu vrcholových sportovců, ale i běžné populace.

Celou svou profesní kariéru se věnuji regeneraci organizmu, regeneračním masážím, sportovním masážím, regeneraci sportovců spojenou s relaxací a regenerací, též se věnuji celkovému uvolnění svalové soustavy a řešení problémů vzniklých zatěžováním organizmu, špatným držením těla, problémům souvisejícím se špatnými pohybovými návyky, uplatňování principů Dornovy metody.


CENÍK ZDRAVOTNÍ MASÁŽE

ZDRAVOTNÍ MASÁŽ

Délka masáže 60 minut

1100 Kč

ZDRAVOTNÍ MASÁŽ

Dle potřeb a stanovené problematiky

Dle dohody

DOTAZY PRO MASÁŽE:

- Dodržovat pitný režim (nejlépe pít čistou vodu) vaše tělo bude lépe odplavovat uvolněné škodliviny z těla.

- Dát si horkou sprchu (budete se cítit příjemněji, připravíte a rozehřejete svaly.

- Před masáží nedoporučujeme alespoň 2h předem konzumovat jídlo.

- Pokud trpíte nějakou alergií či jinou kontraindikací, upozorněte na to maséra předem.

- Po příchodu do našeho salonu je rychlá konzultace - domluvíte se na druhu prováděné masáže a jaké partie si přejete opečovávat.

- Poté vás zavedeme do místnosti, kde bude masáž probíhat. Je potřeba se před masáží svléknout do spodního prádla, odložit všechny šperky. Nemusíte mít obavy, masér přítomen nebude, jen vás požádá, ať si lehnete na lehátko a přikryjete se. Po dobu provádění masáže jste přikryta ručníkem (nebo dekou) a je odhalena pouze ta partie těla, na které probíhá masáž.

- V průběhu masáže si můžete užít relaxaci doprovázenou vůní svíček a poslechem relaxační hudby.

- Po dokončení masáže Vás nechá masér ještě odpočinout na lehátku a odchází z místnosti jako první. V našem salonu dbáme maximálně na Váš komfort a osobní prostor.

- Při masáži dochází k uvolňování toxinů z těla a také aktivaci lymfatického systému a je potřeba zvýšit pitný režim (nejlépe pramenitou vodu nebo teplý šálek čaje) aby lépe docházelo k vyčistění organismu a vyplavení odpadních látek uvolněných ve vašem těle z masáže.

- Je dobré držet se v teple, aby nedošlo k prochlazení uvolněných svalů, odpočinout si a nejlépe se ihned po masáži nevystavovat zvýšené fyzické aktivitě.

- Vyhnout se konzumaci alkoholických nápojů.

     * Kdo není zvyklý, může se druhý den cítit trochu "rozlámaný". Citliví lidé mohou pociťovat lehkou únavu - tělo má teď dost práce s vylučováním toxinů. Obojí je v pořádku a brzy přejde. V konečném výsledku, při pravidelných návštěvách budete pohyblivější, zdravější a cítit se daleko lépe.

- Srdeční onemocnění

- Kůže postižená chorobným zánětem hnisavým nebo plísňovým

- Nádorová onemocnění

- Chřipka nebo horečnaté onemocnění

- Během onemocnění, způsobující závažné krvácení (např. při leukémii, hemofilii)

- Poranění dutiny břišní, spojených se záněty nebo krvácením (apendicitis, vřed...)

- Těhotenství

- Pod vlivem alkoholu, drog a psychotropních látek

- Dříve než 2h po jídle

- Průjmové onemocnění

- Zanícené klouby

- Zhmožděniny, popáleniny či otoky

- Bradavice

- Znaménka

- Křečové žíly

Bioderma logic Viva digital nasi partneri, od kterých používáme vybavení do salonu pro Přístrojovou Mezoterapii a Permanentní make-up.
Biotek permanent make-up naši partneři, od kterých používáme pigmenty a další vybavení do salonu pro služu Permanentní makeup Praha 10.
certifikat ISO 9001
Označení CE dokládá, že materiál, který je u nás v salonu používán, byl posouzen před uvedením na trh Evropského hospodářského prostoru.
Certificate quality dermo pigments - od pigmentů Biotek pro Permanentní make-up Praha 10 / salon Beauty by Petra
CE k používaným produktům k prodlužování řas a permanentní make-up Praha
Kosmetický salon Beauty by Petra - Prodlužování řas, Permanentní make-up, Mezoterapie, Masáže Praha 10 © 2016 Všechna práva vyhrazena