Masáž zad a masáž šíje

Jedná se v podstatě o klasickou masáž prováděnou zpravidla od horní části hýždí přes celá záda, ramena až k šíji. Klasická masáž zad a šíje patří mezi masáže orientující se více na fyziologické hledisko. Masáž přináší velkou úlevu při celkovém napětí, odstraňuje ztuhlost, ochablost, zkrácení a bolestivost svalstva. U klasické masáže se provádějí vydatnější a tvrdší hmaty, které odstraňují odpadní látky, např. kyselinu mléčnou ve svalech, soli vápníku a vodu.Tato masáž často odstraní bolesti hlavy vzniklé z napětí šíjových svalů. Masáž má blahodárný vliv na nervovou soustavu a celkově pozitivně ovlivňuje psychický stav člověka.

Bolesti zad? Ztuhlá šíje nebo bolest bederní páteře? Na tuto problematiku se zaměřuje masáž zad a šíje. Dochází k vyrovnání zatížení svalů a odstraňuje celkové napětí v těle.

Masáž zad: 30 - 60 minut

uvolňuje zádové svaly, odbourává nahromaděný stres a přispívá ke správnému držení těla. Důkladná masáž zad je prevencí proti sesedání meziobratlových plotének. Je vhodná pro všechny typy povolání a pro všechny, kdo chtějí mít zdravá záda.

Masáž šíje: 30 minut

je prováděna v sedě nebo leže dle potřeby a dohody. Jde o intenzivní, ale šetrně prováděnou masáž v oblasti krku, šíje, ramen a paží. Zaměřujeme se na odstraňování ztuhlých svalů šíje, které mohou vyvolat intenzivní bolesti hlavy, migrény, bolesti ramen či zad.

Pro koho je masáž vhodná?

- Pokud máte bolesti v partiích: křížové oblasti, zad, šíje, ramen

- Dlouhodobá zatuhlost a zkrácenost svalstva

- Sedavé zaměstnání nebo naopak celý den stojíte

- Bolesti hlavy, migrény projevy deprese z únavy.

- špatné držení těla


CENÍK MASÁŽE ZAD A ŠÍJE

MASÁŽ ŠÍJE

Délka masáže 30 minut

500 Kč

MASÁŽ ZAD

Délka masáže 30 minut

500 Kč

MASÁŽ ZAD

Délka masáže 60 minut

800 Kč

MASÁŽ ZAD A ŠÍJE

60 minut (délka partií se dá zvolit dle potřeb)

800 Kč

DOTAZY PRO MASÁŽE:

- Dodržovat pitný režim (nejlépe pít čistou vodu) vaše tělo bude lépe odplavovat uvolněné škodliviny z těla.

- Dát si horkou sprchu (budete se cítit příjemněji, připravíte a rozehřejete svaly.

- Před masáží nedoporučujeme alespoň 2h předem konzumovat jídlo.

- Pokud trpíte nějakou alergií či jinou kontraindikací, upozorněte na to maséra předem.

- Po příchodu do našeho salonu je rychlá konzultace - domluvíte se na druhu prováděné masáže a jaké partie si přejete opečovávat.

- Poté vás zavedeme do místnosti, kde bude masáž probíhat. Je potřeba se před masáží svléknout do spodního prádla, odložit všechny šperky. Nemusíte mít obavy, masér přítomen nebude, jen vás požádá, ať si lehnete na lehátko a přikryjete se. Po dobu provádění masáže jste přikryta ručníkem (nebo dekou) a je odhalena pouze ta partie těla, na které probíhá masáž.

- V průběhu masáže si můžete užít relaxaci doprovázenou vůní svíček a poslechem relaxační hudby.

- Po dokončení masáže Vás nechá masér ještě odpočinout na lehátku a odchází z místnosti jako první. V našem salonu dbáme maximálně na Váš komfort a osobní prostor.

- Při masáži dochází k uvolňování toxinů z těla a také aktivaci lymfatického systému a je potřeba zvýšit pitný režim (nejlépe pramenitou vodu nebo teplý šálek čaje) aby lépe docházelo k vyčistění organismu a vyplavení odpadních látek uvolněných ve vašem těle z masáže.

- Je dobré držet se v teple, aby nedošlo k prochlazení uvolněných svalů, odpočinout si a nejlépe se ihned po masáži nevystavovat zvýšené fyzické aktivitě.

- Vyhnout se konzumaci alkoholických nápojů.

     * Kdo není zvyklý, může se druhý den cítit trochu "rozlámaný". Citliví lidé mohou pociťovat lehkou únavu - tělo má teď dost práce s vylučováním toxinů. Obojí je v pořádku a brzy přejde. V konečném výsledku, při pravidelných návštěvách budete pohyblivější, zdravější a cítit se daleko lépe.

- Srdeční onemocnění

- Kůže postižená chorobným zánětem hnisavým nebo plísňovým

- Nádorová onemocnění

- Chřipka nebo horečnaté onemocnění

- Během onemocnění, způsobující závažné krvácení (např. při leukémii, hemofilii)

- Poranění dutiny břišní, spojených se záněty nebo krvácením (apendicitis, vřed...)

- Těhotenství

- Pod vlivem alkoholu, drog a psychotropních látek

- Dříve než 2h po jídle

- Průjmové onemocnění

- Zanícené klouby

- Zhmožděniny, popáleniny či otoky

- Bradavice

- Znaménka

- Křečové žíly

Bioderma logic Viva digital nasi partneri, od kterých používáme vybavení do salonu pro Přístrojovou Mezoterapii a Permanentní make-up.
Biotek permanent make-up naši partneři, od kterých používáme pigmenty a další vybavení do salonu pro služu Permanentní makeup Praha 10.
certifikat ISO 9001
Označení CE dokládá, že materiál, který je u nás v salonu používán, byl posouzen před uvedením na trh Evropského hospodářského prostoru.
Certificate quality dermo pigments - od pigmentů Biotek pro Permanentní make-up Praha 10 / salon Beauty by Petra
CE k používaným produktům k prodlužování řas a permanentní make-up Praha
Kosmetický salon Beauty by Petra - Prodlužování řas, Permanentní make-up, Mezoterapie, Masáže Praha 10 © 2016 Všechna práva vyhrazena