Masáž rukou

Klasická masáž horních končetin působí na celé tělo, zlepšuje krevní oběh, pomáhá detoxikaci organismu, pomáhá při bolesti v kloubech a prohřívá ruce. Jedná se o masáž a uvolnění prstů, dlaní, zápěstí, předloktí až po masáž ramen.Masíruje se pomocí tahů a tlaků na měkké tkání zahrnující svaly, pojivovou tkán, šlachy a vazivo za účelem nastartování procesu regenerace. Po masáži rukou cítíte celkovou lehkost, prokrvenost a lepší pohyblivost. Velký význam má zejména u administrativních profesí, kde nebývají ruce a paže v dostatečné činnosti.

Masáže rukou uvolňuje a prohřívá svaly a prsty, tím zlepšuje krevní oběh a působí blahodárně proti bolestem zápěstí, lokte, ramene. Nastoluje rovnováhu přetíženým oblastem.

Masáž paží a ramen: 30 minut

je vhodná pro kohokoliv kdo přetěžuje tuto oblast - sportovci, lidé s namáhavou prací, maminky s dětmy...

Masáž dlaní: 30 minut

je vhodná pro každého. Ať už dlaně přetěžujete - cvičení, zvednání či nosení těžkých věcí nebo naopak strnutí v polohách - jako je práce na pc, drobné práce rukou kde máte prsty a dlaně každý den ve stejné a strnulé pozici. Tato masáž vám ruce prokrví a rozpohybuje.

Pro koho je masáž vhodná? 

- Nejvíce ocení masáž administrativní pracovníci sedící u pc

- Také velice vhodná pro sportovce, kteří přetěžují tyto partie

- Pro matky s dětmi = dochází zde při nošení dětí k nerovnoměrnému přetězování svalů.


CENÍK MASÁŽE RUKOU

MASÁŽ RUKOU

Délka masáže 30 minut

500 Kč

MASÁŽ RUKOU

Délka masáže 60 minut (zaměření dle potřeb klienta)

800 Kč

DOTAZY PRO MASÁŽE:

- Dodržovat pitný režim (nejlépe pít čistou vodu) vaše tělo bude lépe odplavovat uvolněné škodliviny z těla.

- Dát si horkou sprchu (budete se cítit příjemněji, připravíte a rozehřejete svaly.

- Před masáží nedoporučujeme alespoň 2h předem konzumovat jídlo.

- Pokud trpíte nějakou alergií či jinou kontraindikací, upozorněte na to maséra předem.

- Po příchodu do našeho salonu je rychlá konzultace - domluvíte se na druhu prováděné masáže a jaké partie si přejete opečovávat.

- Poté vás zavedeme do místnosti, kde bude masáž probíhat. Je potřeba se před masáží svléknout do spodního prádla, odložit všechny šperky. Nemusíte mít obavy, masér přítomen nebude, jen vás požádá, ať si lehnete na lehátko a přikryjete se. Po dobu provádění masáže jste přikryta ručníkem (nebo dekou) a je odhalena pouze ta partie těla, na které probíhá masáž.

- V průběhu masáže si můžete užít relaxaci doprovázenou vůní svíček a poslechem relaxační hudby.

- Po dokončení masáže Vás nechá masér ještě odpočinout na lehátku a odchází z místnosti jako první. V našem salonu dbáme maximálně na Váš komfort a osobní prostor.

- Při masáži dochází k uvolňování toxinů z těla a také aktivaci lymfatického systému a je potřeba zvýšit pitný režim (nejlépe pramenitou vodu nebo teplý šálek čaje) aby lépe docházelo k vyčistění organismu a vyplavení odpadních látek uvolněných ve vašem těle z masáže.

- Je dobré držet se v teple, aby nedošlo k prochlazení uvolněných svalů, odpočinout si a nejlépe se ihned po masáži nevystavovat zvýšené fyzické aktivitě.

- Vyhnout se konzumaci alkoholických nápojů.

     * Kdo není zvyklý, může se druhý den cítit trochu "rozlámaný". Citliví lidé mohou pociťovat lehkou únavu - tělo má teď dost práce s vylučováním toxinů. Obojí je v pořádku a brzy přejde. V konečném výsledku, při pravidelných návštěvách budete pohyblivější, zdravější a cítit se daleko lépe.

- Srdeční onemocnění

- Kůže postižená chorobným zánětem hnisavým nebo plísňovým

- Nádorová onemocnění

- Chřipka nebo horečnaté onemocnění

- Během onemocnění, způsobující závažné krvácení (např. při leukémii, hemofilii)

- Poranění dutiny břišní, spojených se záněty nebo krvácením (apendicitis, vřed...)

- Těhotenství

- Pod vlivem alkoholu, drog a psychotropních látek

- Dříve než 2h po jídle

- Průjmové onemocnění

- Zanícené klouby

- Zhmožděniny, popáleniny či otoky

- Bradavice

- Znaménka

- Křečové žíly

Bioderma logic Viva digital nasi partneri, od kterých používáme vybavení do salonu pro Přístrojovou Mezoterapii a Permanentní make-up.
Biotek permanent make-up naši partneři, od kterých používáme pigmenty a další vybavení do salonu pro služu Permanentní makeup Praha 10.
certifikat ISO 9001
Označení CE dokládá, že materiál, který je u nás v salonu používán, byl posouzen před uvedením na trh Evropského hospodářského prostoru.
Certificate quality dermo pigments - od pigmentů Biotek pro Permanentní make-up Praha 10 / salon Beauty by Petra
CE k používaným produktům k prodlužování řas a permanentní make-up Praha
Kosmetický salon Beauty by Petra - Prodlužování řas, Permanentní make-up, Mezoterapie, Masáže Praha 10 © 2016 Všechna práva vyhrazena