Masáž nohou a masáž chodidel

Klasická masáž dolních končetin je stále více oblíbenější. Nohy jsou pro člověka samozřejmostí, přesto není samozřejmé správně o ně pečovat. Masáží ulevíte unaveným a oteklým nohám, které vás držely po celý den v práci, v posilovně i v tramvaji. Masáž nohou a plosek je velice prospěšná, rozhýbe a prokrví celou končetinu. Dochází k masírování pomocí pohybu, tahů a tlaků na měkké tkáni zahrnující svaly, pojivovou tkáň, šlachy, vazivo a klouby za účelem vyvolat ozdravný proces. Zlepšit tělesnou cirkulaci, ulehčit psychickému stresu, zmírnit bolest, zklidnit, nebo posílit určitý orgán či oblast a tak dosáhnout blahodárných a prospěšných účinků Po masáži pocítíte celkové oživení a lehkost nohou.

Masáž nohou se zaměřuje na vyrovnání zatížení svalstva a celkovou regeneraci spodních končetin. Masáž chodidel prokrvuje a zlepšuje pohyblivost, odstraňuje pocit těžkých nohou.

Masáž přední i zadní strany nohou: 30 - 60 minut

má blahodárné účinky na tzv. těžké nohy. Tato masáž podporuje krevní a lymfatický oběh v končetinách a tím pomáhá k odbourávání únavy a bolesti nohou. Vhodné nejen pro sportovce, lidi, kteří dlouho stojí či toho hodně nachodí, ale i pro dlouho sedící (prokrví a rozproudí oběh zakrnělých nohou).

Masáž plosek nohou (chodidel): 30 - 60 minut

jedná se o velice příjemnou masáž chodidel, kde se nachází mnoho nervových zakončení. Opět masírujeme od konečků prstů k patě. Dochází k uvolnění, prokrvení a prohřátí dané partie. Odcházíte s pocitem lehkých nohou.

Pro koho je masáž vhodná?

- Pokud máte bolesti v partiích: plosky, kotník, lýtko, stehna, hýždě

- Dlouhodobá zatuhlost a zkrácenost svalstva

- Sedavé zaměstnání nebo naopak celý den stojíte

- Nerovnoměrné přetížení svalů (práce, sport...)


CENÍK MASÁŽE NOHOU A CHODIDEL

MASÁŽ NOHOU

Délka 30 minut (lýtka, koleno, stehna, hýždě)

500 Kč

MASÁŽ CHODIDEL

Délka masáže 30 minut (plosky, kotník)

500 Kč

MASÁŽ NOHOU A CHODIDEL

Délka masáže 60 minut (lze libovolně kombinovat)

800 Kč

DOTAZY PRO MASÁŽE:

- Dodržovat pitný režim (nejlépe pít čistou vodu) vaše tělo bude lépe odplavovat uvolněné škodliviny z těla.

- Dát si horkou sprchu (budete se cítit příjemněji, připravíte a rozehřejete svaly.

- Před masáží nedoporučujeme alespoň 2h předem konzumovat jídlo.

- Pokud trpíte nějakou alergií či jinou kontraindikací, upozorněte na to maséra předem.

- Po příchodu do našeho salonu je rychlá konzultace - domluvíte se na druhu prováděné masáže a jaké partie si přejete opečovávat.

- Poté vás zavedeme do místnosti, kde bude masáž probíhat. Je potřeba se před masáží svléknout do spodního prádla, odložit všechny šperky. Nemusíte mít obavy, masér přítomen nebude, jen vás požádá, ať si lehnete na lehátko a přikryjete se. Po dobu provádění masáže jste přikryta ručníkem (nebo dekou) a je odhalena pouze ta partie těla, na které probíhá masáž.

- V průběhu masáže si můžete užít relaxaci doprovázenou vůní svíček a poslechem relaxační hudby.

- Po dokončení masáže Vás nechá masér ještě odpočinout na lehátku a odchází z místnosti jako první. V našem salonu dbáme maximálně na Váš komfort a osobní prostor.

- Při masáži dochází k uvolňování toxinů z těla a také aktivaci lymfatického systému a je potřeba zvýšit pitný režim (nejlépe pramenitou vodu nebo teplý šálek čaje) aby lépe docházelo k vyčistění organismu a vyplavení odpadních látek uvolněných ve vašem těle z masáže.

- Je dobré držet se v teple, aby nedošlo k prochlazení uvolněných svalů, odpočinout si a nejlépe se ihned po masáži nevystavovat zvýšené fyzické aktivitě.

- Vyhnout se konzumaci alkoholických nápojů.

     * Kdo není zvyklý, může se druhý den cítit trochu "rozlámaný". Citliví lidé mohou pociťovat lehkou únavu - tělo má teď dost práce s vylučováním toxinů. Obojí je v pořádku a brzy přejde. V konečném výsledku, při pravidelných návštěvách budete pohyblivější, zdravější a cítit se daleko lépe.

- Srdeční onemocnění

- Kůže postižená chorobným zánětem hnisavým nebo plísňovým

- Nádorová onemocnění

- Chřipka nebo horečnaté onemocnění

- Během onemocnění, způsobující závažné krvácení (např. při leukémii, hemofilii)

- Poranění dutiny břišní, spojených se záněty nebo krvácením (apendicitis, vřed...)

- Těhotenství

- Pod vlivem alkoholu, drog a psychotropních látek

- Dříve než 2h po jídle

- Průjmové onemocnění

- Zanícené klouby

- Zhmožděniny, popáleniny či otoky

- Bradavice

- Znaménka

- Křečové žíly

Bioderma logic Viva digital nasi partneri, od kterých používáme vybavení do salonu pro Přístrojovou Mezoterapii a Permanentní make-up.
Biotek permanent make-up naši partneři, od kterých používáme pigmenty a další vybavení do salonu pro služu Permanentní makeup Praha 10.
certifikat ISO 9001
Označení CE dokládá, že materiál, který je u nás v salonu používán, byl posouzen před uvedením na trh Evropského hospodářského prostoru.
Certificate quality dermo pigments - od pigmentů Biotek pro Permanentní make-up Praha 10 / salon Beauty by Petra
CE k používaným produktům k prodlužování řas a permanentní make-up Praha
Kosmetický salon Beauty by Petra - Prodlužování řas, Permanentní make-up, Mezoterapie, Masáže Praha 10 © 2016 Všechna práva vyhrazena